Kancelářský nábytek

Naše služby

V rámci služeb pro naše zákazníky se postaráme o návrh interiéru, odbornou konzultaci, dopravu, montáž a později i o případný záruční i mimozáruční servis.

Návrhy a odborné poradenství

Poskytujeme komplexní řešení kancelářských prostorů pomocí 3D vizualizace. V rámci zakázky je možná pokládka podlahové krytiny nebo úprava interiéru s použitím sádrokartonové technologie.

Montáž

Samozřejmostí je i montáž dodaného nábytku. Ten je pak z převážné míry smontován ještě před expedicí v našem skladu a pak dopravován k zákazníkovi ve smontovaném stavu.

Doprava

Na přání zákazníka můžme zakoupený nábytek dopravit na místo. K tomu máme k dispozici skříňové nábytkové dodávkové vozy. Poskytujeme i vynášku nábytku a konečné ustavení na místo.

Opravy

V rámci servisu zákazníkům provádíme záruční i mimozáruční opravy. Na všechny druhy prodávaného nábytku máme k dispozici náhradní díly. Běžné díly jsou trvale skladem, méně obvyklé díly zajišťujeme ve velmi krátkých lhůtách, zpravidla do jednoho týdne.

 

 

Příklady návrhů kanceláří


Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří Naše služby, Příklady návrhů kanceláří

Další články